Nemzetközi Serdülő Torna

2018. június 15.

Adriatic Voleyball Cup 2018
Sportska dvorana Mavrinci - Ćavle
15.06 - 17.06.2018

Kategorija ženske (girls) 2002/2003

A skupina (group)

1. Vasas SC Budapest (Hungary)
2. OK Grobničan (Croatia)
3. SV Bohlinger B (Germania)
4. JKS Jastrzebie Zdroj (Poland)
A skupina (group)
1. Vasas Sc – Jastrzebia Zdroj I kolo (round)
2. OK Grobničan – Sv Bohlinger B I kolo (round)
3. Jastrzebia Zdroj - SV Bohlinger B II kolo (round)
4. Vasas Sc - Ok Grobničan II kolo (round)
5. Ok Grobničanin - JKS Jastrzebie Zdroj III kolo (round)
6. Sv Bohlinger B - Vasas Sc III kolo (round)

Igralište broj 1. ( Playground number 1.)
A skupina (group) (2002/03)

15.06. Petak (Friday)
08:30 Vasas Sc - JKS Jastrebia Zdroj I kolo (round)
09:30 JKS Jastrebia Zdroj - Sv Bohlinger B II kolo (round)
10.30 Sv Bohlinger B - Vasas Sc III kolo (round)
_____________________________________________________
16.06. Subota (Saturday)
08:30 Ok Grobnican – Sv Bohlinger B I kolo (round)
09:30 Vasas Sc - Ok Grobničan II kolo (round)
10.30 Ok Grobničan - Jks Jastrebia Zdroj III kolo (round)
11:30 A1 - B2 polufinale (semi-final match) (2002/03)
_________________________________________________
17.06. Nedjelja (Sunday)
08:30 A4 – B4 utakmica za 7 mjesto (match for 7th place)
09:30 Utakmica za 3 mjesto (match for 3th place)
10:30 Utakmica za 1 mjesto (match for 1th place)
12:00 Proglašenje rezultata i dodjela pehara i medalja najboljim ekipama turnira.
(Announcement of results and awarding trophies and medals to the best
teams of the tournament
Kategorija ženske (girls) 2002/2003
Igralište broj 2. ( Playground number 2.)

B skupina ((group)
1. SV Bohlinger A (Germany)
2.. Muks Sparta Warsawa (Poland)
3. Haok Rijeka (Croatia)
4. Ujpest Torna Egylet (Budapest)
1. SV Bohlinger A - Ujpest Torna Egylet I kolo (round)
2. Muks Sparta - Haok Rijeka I kolo (round)
3. Ujpest Torna Egylet - Haok Rijeka II kolo (round)
4. SV,Bohlinger A - Muks Sparta II kolo (round)
5. Muks Sparta - Ujpest Torna Egylet III kolo (round)
8. Haok Rijeka - SV Bohlinger A III kolo (round)

Igralište broj 2. ( Playground number 2 )
15.06. Petak (Friday)
08:30 SV Bohlinger A - Ujpest Torna Egylet I kolo (round)
09:30 Muks Sparta - Haok Rijeka I kolo (round)
10.30 Ujpest Torna Egylet - Haok Rijeka II kolo (round)
11:30 SV,Bohlinger A - Muks Sparta II kolo (round)
_____________________________________________________

16.06. Subota (Saturday)
08:30 Muks Sparta - Ujpest Torna Egylet III kolo (round)
09:30 Haok Rijeka - SV Bohlinger A III kolo (round)
11:30 B1 - A 2 polufinale (semi-final match) (2002/03)
_________________________________________________

17.06. Nedjelja (Sunday)
08:30 B3 – A3 utakmica za 5 mjesto (match for 5th place)
10:30 Utakmica za 3 mjesto (match for 3th place)
12:00 Proglašenje rezultata i dodjela pehara i medalja najboljim ekipama turnira.
(Announcement of results and awarding trophies and medals to the best
teams of the tournament)

Kategorija ženske (girls) 2004/2005
A skupina (group) B skupina (group)
1. Ok Grobničanin 1. Vasas SC Budapest
2. Ok Šentvid A Ljubljana 2. Žok Šentvid B Ljubljana
3.Žok Crikvenica 3.. Haok Rijeka

A skupina (group)
1. Žok Šentvid A - Žok Crikvenica I kolo (round)
2. Ok Grobničanin - Ok Šentvid A II kolo (round)
3. Žok Crkvenica- Ok Grobničanin III kolo (round)

B skupina (group)
1. Žok Šentvid B - Haok Rijeka - I kolo (round)
2. Vasas SC - Žok Šentvid II kolo (round)
4. Haok Rijeka - Vasas Sc III kolo (round)

_________________________________________________________________

Igralište broj 3. ( Playground number 3.)
A skupina (group) (2004/05)

15.06. Petak (Friday)
08:30 Žok Šentvid A - Žok Crikvenica I kolo (round)
09:30 Žok Šentvid B - Haok Rijeka I kolo (round)
10.30 Ok Grobničanin - Ok Šentvid A II kolo (round)
11:30 Vasas SC - Žok Šentvid B II kolo (round)
_____________________________________________________

16.06. Subota (Saturday)
08:30 Žok Crkvenica - Ok Grobničanin III kolo (round)
09:30 Haok Rijeka - Vasas Sc III kolo (round)
10.30 A1 - B 2 polufinale (semi-final match) (2004/05)
11:30 B1 - A 2 polufinale (semi-final match) (2004/05)
_________________________________________________

17.06. Nedjelja (Sunday)
08:30 B3 – A3 utakmica za 5 mjesto (match for 5th place)
09:30 Utakmica za 3 mjesto (match for 5th place)
10:30 Utakmica za 1 mjesto (match for 1th place)
12:00 Proglašenje rezultata i dodjela pehara i medalja najboljim ekipama turnira.
(Announcement of results and awarding trophies and medals to the best
teams of the tournament)