BRSZ Mini Torna - UTE

2019. január 06.

Forgatókönyv
Leány mini felkészülési torna
2019. január 12. szombat

Versenyszám:

mini

Rendező elérhetőségei

Torna ideje:

2019. január 12.

Képviselő neve:

Ancsin Ildikó

Torna helye:

IV.ker.Bőrfestő u.5-9.

E-mail címe:

 

Rendező szervezet:

UTE

Telefonszáma:

30/9748197

 

 

 

délelőtti szakasz

 

 

A csoport

B csoport

UTE „A”

UTE „B”

Gödöllő

Delta RSE Érd

MTK Budapest „B”

MTK Budapest „A”

Vasas „B”

Vasas „A”

 

 

Lebonyolítás

  • A szakaszban 8 csapat vesz  részt, ők két csoportban előre meghatározott sorrend szerint, körmérkőzést játszanak.

            A csoportok első és második helyezettjei keresztjátékot játszanak egymással, majd ezek győztesei az első-második helyért, vesztesei a            harmadik- negyedik helyért játszanak. A csoportok 3-4 helyezettjei játszanak a 5-6-7-8. helyezésért.

                                        Minden mérkőzés 2 nyert szett 21 pontig tart pontig tart, legalább 2 pont különbséggel.

1:1-es játszmaállásnál a döntő szett 15 pontig tart, legalább 2 pont különbséggel, de térfélcsere nélkül.

MINDEN MÉRKŐZÉS 30 PERCIG TART! Amennyiben nincs befejezve a mérkőzés, az összesített pontarány számít!

 

a mérkőzések sorrendje:

 

Kezdés

1. pálya

2. pálya

3. pálya

időpontja:

1

9:00

UTE „A”

-

Gödöllő

Vasas „B”

-

MTK Budapest „B”

UTE „B”

-

Delta RSE Érd

2

9:40

UTE „A”

-

Vasas „B”

MTK Budapest „B”

-

Gödöllő

MTK Budapest „A”

-

Vasas „A”

3

10:20

Gödöllő

-

Vasas „B”

Vasas „A”

-

Delta RSE Érd

MTK Budapest „A”

 

UTE „B”

4

11:00

MTK Budapest „B”

-

UTE „A”

Vasas „A”

-

UTE „B”

MTK Budapest „A”

-

           Delta RSE Érd

5

11:40

A1

-

B2

B1

-

A2

A3

-

B3

6

    12:20

A1B2gy

-

B1A2gy

A1B2v

-

B1A2v

A4

-

B4 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

utána

eredményhirdetés

játékvezetői díj csapatonként(kivéve a hazait): 6000 Ft

 

 

 

délutáni szakasz

 

Résztvevő csapatok:

 

 

A csoport

B csoport

UTE „C”

UTE „D”

BDSE

Delta RSE Érd „B”

RUNKIL SE

VSD „A”

VSD „B”

 MTK Budapest „C”

 

 

Lebonyolítás

  • A szakaszban 8 csapat vesz  részt, ők két csoportban előre meghatározott sorrend szerint, körmérkőzést játszanak.

            A csoportok első és második helyezettjei keresztjátékot játszanak egymással, majd ezek győztesei az első-második helyért, vesztesei a            harmadik- negyedik helyért játszanak. A csoportok 3-4 helyezettjei játszanak a 5-6-7-8. helyezésért.

                                        Minden mérkőzés 2 nyert szett 21 pontig tart pontig tart, legalább 2 pont különbséggel.

1:1-es játszmaállásnál a döntő szett 15 pontig tart, legalább 2 pont különbséggel, de térfélcsere nélkül.

MINDEN MÉRKŐZÉS 30 PERCIG TART! Amennyiben nincs befejezve a mérkőzés, az összesített pontarány számít!

 

 

a mérkőzések sorrendje:

 

Kezdés

1. pálya

2. pálya

3. pálya

 

időpontja:

 

1

13:30

RUNKIL SE

-

VSD „B”

BDSE

-

UTE „C”

UTE „D”

-

Delta RSE Érd „B”

 

2

14:10

RUNKIL SE

-

BDSE

VSD „B”

-

UTE „C”

VSD „A”

-

MTK Budapest „C”

 

3

14:50

VSD „B”

-

BDSE

UTE „D”

-

VSD „A”

Delta RSE Érd „B”

-

MTK Budapest „C”

 

4

15:30

UTE „C”

-

RUNKIL SE

Delta RSE Érd „B”

-

VSD „A”

    MTK Budapest „C”

-

UTE „D”

-

5

16:10

A1

-

B2

B1

-

A2

A3

-

B3

 

6

    16:50

A1B2gy

-

B1A2gy

A1B2v

-

B1A2v

A4

-

B4 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

utána

eredményhirdetés