Penta Kupa utánpótlás strandröplabda versenyek - Gödöllő

Szerző: 
Herr Zsuzsanna
Datum: 
2018. július 27. - 13:15

 

2018.07.23-26-án Gödöllőn rendezték 4 koosztályban a Penta Kupa strandröplabda tornát.

U14 (2018.07.23.)

Csoportmérkőzés:

Kristóf/Ligárt – Borsos/Györkös 2:0

Negyeddöntő:

Kun/Zombory – Borsos/Györkös 2:0

5-8. helyért:

Borsos/Györkös – Honfi/Tóth V. 2:0 (4, 6)

5. helyért:

Gyebnár/Szabó – Borsos/Györkös 2:1 (11, -9, 8)

Fiatal párosunk a torna elején az Későbbi győztes és ezüst érmes párossal került szenbe és szenvedett vereséget. Az 5-8. helyért sima győzelmet arattak. At utolsó helyosztó mérkőzésen nagyon jó játékkal, de végül vereséggel a 6. helyen zárták a tornát. Ezzel tovább szaporították pontjaikat, hogy részt vehessenek az augusztusi döntőn.

Végeredmény:

1. Kristóf Dóra/Ligárt Anna (Penta Gödöllői RC)

2. Kun Stefánia/Zombory Lili (Strandröplabdázásért SE)

3. Orosz Henriett/Tóth Emese (Strandröplabdázásért SE)

4. Filó Dóra/Máthé-Barabássy Kata (Penta Gödöllői RC)

5. Gyebnár Fanni/Szabó Anna (Penta Gödöllői RC)

6. Borsos Katalin/Györkös Panna (UTE)

7. Honfi Katalin/Tóth Virág (Kaposvár)

8. Berdár Hanna, Imreh Dorka (Kaposvár)

9. Breuer Mirtill/Harsányi Anna (Kertvárosi SE)

10. Egyed Vanda/Sebők Lora (Kertvárosi SE)

 

 

U16 (2018.07.24.)

Ebben a korosztályban Takács Viktória indult a VSD-s párjával.

Csoportmérkőzések:

Gyebnár/Szabó A. – Sótonyi/Takács V. (C2-3) 0:2 (-5, -8)

Sótonyi/Takács V. – Filó A./Szabó P. (C3-4) 2:0 (6, 7)

Czeilinger/Kovács K. – Sótonyi/Takács V. (C1-3) 0:2 (-13, -13)

A lányok csoport elsőként kerültek a legjobb nyolc közé.

Negyeddöntő:

Sótonyi, Takács C1 – Kun, Zombory 2:0 (13, 8)

Elődöntő:

Kristóf, Ligárt – Sótonyi, Takács 2:1 (-13, 8, 13)

3. helyért:

Sorompó, Vecsey – Sótonyi, Takács 2:1 (-12, 9, 9)

 

A végeredmény:

1. Puskás Sára Noémi/Réthelyi Orsolya (Kispest SE)

2. Kristóf Dóra/Ligárt Anna (Penta Gödöllői RC)

3. Sorompó Kinga/Vecsey Fanni (Penta Gödöllői RC)

4. Sótonyi Lili (VSD)/Takács Viktória (UTE)

5-8. Kun Stefánia/Zombory Lili (Strandröplabdázásért SE)

5-8. Gyűrűs Boróka/Örményi Annamária (Strandröplabdázásért SE)

5-8. Czeilinger Adrienn/Kovács Kata (Strandröplabdázásért SE)

5-8. Gávris Zsófia/Szilágyi Júlia (Szolnok)

9-12. Balogh Borbála/Újvári Petra (ÓSSC)

9-12. Gál Csenge/Hajdú Lili (Szolnok)

9-12. Gyebnár Fanni/Szabó Anna (Penta Gödöllői RC)

9-12. Bábel Virág/Farkas Dorottya (ÓSSC)

13-16. Kump Alíz/Pásztor Hanna (Penta Gödöllői RC)

13-16. Filó Dóra/Máthé-Barabássy Kata (Penta Gödöllői RC)

13-16. Filó Anna/Szabó Petra (Penta Gödöllői RC)

13-16. Korpics Kinga/Laczkó Barbara (Penta Gödöllői RC)

 

 

U18 (2018.07.25.)

3 párossal voltunk érdekeltek ebben a korosztályban.

Csoportmérkőzések:

Horváth/Törköly – Sótonyi/Takács (A1-4) 2:1 (14, -13, 11)

Puskás P/Faragó – Balogh/Kis (A2-3) 2:0 (7, 8)

Horváth/Törköly – Balogh/Kis (A1-3) 2:0 (13, 14)

Puskás P/ Faragó – Sótonyi/Takács (A2-4) 0:2 (-5, -8)

Balogh/Kis – Sótonyi/Takács (A3-4) 1:2 (13, -10, -10)

Petréd/Szabó Zs. – Lisztes/Sólyom (D1-4) 1:2 (18, -9, -6)

Kirsch/Orosz – Lisztes/Sólyom (D2-4) 0:2 (-8, -7)

Bede /Szilágyi – Lisztes/Sólyom (D3-4) 0:2 (-11, -10)

A Sótonyi/Tkács párosunk csoport másodikként folytatta a keresztjátékban.

A Balogh/Kis páros kiesett a további küzdelmekből.

A Lisztes/Sólyom párosunk csoport elsőként várta a negyeddöntőt.

 

Keresztjáték:

Sótonyi/Takács A2 – B3 Rékasi/Lakatos 2:1 (11, -10, 2)

Negyeddöntő:

Divényi/Réthelyi Zs. C1 – Sótonyi/Takács 2:0 (10, 8)

Lisztes/Sólyom D1 – Kalmár/Tunyogi 2:0 (8, 11)

Elődöntő:

Divényi/Réthelyi Zs. – Lisztes/Sólyom 2:0 (5, 12)

Bronzmeccs:

Puskás S./Réthelyi O. – Lisztes/Sólyom 0:2 (-5, -11)

A végeredmény:

1. Divényi Zita/Réthelyi Zsófia Orsolya (Kispest SE)

2. Horváth Flóra/Törköly Kinga (Strandröplabdázásért SE)

3. Lisztes Lili/Sólyom Emese (UTE)

4. Puskás Sára Noémi/Réthelyi Orsolya (Kispest SE)

5-8. Sótonyi Lili (VSD)/Takács Viktória (UTE)

5-8. Kalmár Viktória/Tunyogi Csenge (Penta Gödöllői RC)

5-8. Ratkai Panna/Tóth Lilla (Penta Gödöllői RC)

5-8. Kirsch Kitti/Orosz Dóra (Strandröplabdázásért SE)

9-12. Rékasi Sára/Lakatos Dóra (BDSE)

9-12. Filó Anna/Szabó Petra (Penta Gödöllői RC)

9-12. Puskás Petra Eszter (Kispest SE)/Faragó Emma (Strandröplabdázásért SE)

9-12. Petréd Imola/Szabó Zsófia (ÓSSC)

13-16. Balogh Emma/Kis Dorottya (UTE)

13-16. Czeilinger Adrienn/Kovács Kata (Strandröplabdázásért SE)

13-16. Sorompó Kinga/Vecsey Fanni (Penta Gödöllői RC)

13-16. Bede Gréta/Szilágyi Júlia (Szolnok)

 

 

U20 (2018.07.26.)

3 párossal voltunk érdekeltek a legidősebb utánpótlás mezőnyben.

Sótonyi Lili (VSD)/Takács Viktória (UTE)

Balogh Emma (UTE)/Szabó Zsófia* (ÓSSC)

Lisztes Lili/Sólyom Emese (UTE)

 

Sótonyi/Takács A2-A3 Dani/Villám 2:0 (12:8)

Papp/Tátrai A1-A2 Sótonyi/Takács 2:0 (4, 9)

Csoport másodikként folytatták a keresztjátékban.

Balogh/Szabó Zs. B2-B3 Foltin/Kiss 2:0 (4, 7)

Ratkai/Sorompó B1-B2 Balogh/Szabó Zs. 0:2 (-7, -12)

Csoport elsőként a negyeddöntőben folytatták.

Horváth/Törköly F1-F3 Lisztes/Sólyom 2:0 (13, 9)

Bíró/Móri F2-F3 Lisztes/Sólyom 0:2 (-14, -9)

Csoport másodikként folytatták a keresztjátékban.

 

Keresztjáték:

Balogh/Szabó Zs. B1.-A2. Sótonyi/Takács 2:1 (13, -16, 13)

Pavlovics/Rucz E1.-F2. Lisztes/Sólyom 0:2 (-0, -9)

 

Vigaszág:

G-csoport:

Dóra/Streitmann – Sótonyi/Takács 0:2 (-15, -12)

Horváth/Törköly – Sótonyi/Takács 2:0 (3, 9)

 

Negyeddöntő:

Divényi/Réthelyi – Lisztes/Sólyom 2:0 (13, 13)

Horváth/Tóth – Balogh/Szabó Zs. 2:0 (6, 11)

A végeredmény:

1. Divényi Zita/Réthelyi Zsófia Orsolya (Kispest SE)

2. Papp Lujza/Tátrai Nikolett (SRSE)

3. Horváth Dóra/Tóth Laura (SZESE)

4. Ratkai Panna/Sorompó Kinga (Penta Gödöllői RC)

5-8. Lisztes Lili/Sólyom Emese (UTE)

5-8. Kalmár Viktória/Tunyogi Csenge (Penta Gödöllői RC)

5-8. Horváth Flóra/Törköly Kinga (SRSE)

5-8. Balogh Emma (UTE)/Szabó Zsófia (ÓSSC)

9-10. Sótonyi Lili (VSD)/Takács Viktória (UTE)

9-10. Pavlovics Zsófia/Rucz Réka (Kaposvár)

11.-12. Balogh Zsuzsanna/Barta Karolina (Penta Gödöllői RC)

11-12. Dóra Dominika/Streitmann Veronika (Penta Gödöllői RC)

13-15. Dani Laura/Villám Csenge (ÓSSC)

13-15. Bede Gréta/Túróczi Enikő (Szolnok)

13-15. Bíró Csenge/Móri Blanka (SRSE)

16-18. Foltin Hajnalka/Kiss Kitti (BVSC)

16-18. Puskás Petra Eszter/Réthelyi Orsolya (Kispest SE)

16-18. Kirsch Kitti/Orosz Dóra (SRSE)

 

Gratulálunk játékosainknak! Sok sikert kívánunk az Országos Döntőhöz!

 

 A döntőn, az egyes korosztályok versenynapjai a következők:
2018. aug. 07. (kedd) U22 fiú és leány
2018. aug. 08. (szerda) U16 fiú és leány
2018. aug. 09. (csütörtök) U20 fiú és leány
2018. aug. 10. (péntek) U14 fiú és leány és U18 fiú
2018. aug. 12. (vasárnap) U18 leány